Linki

Prezentuję w tym miejscu linki, będące zestawieniem stron internetowych, które uważam za ciekawe i warte odwiedzenia miejsca w Sieci. Jeśli interesujesz się rozwojem osobistym w jakiejkolwiek postaci, zajrzyj na te strony. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Jeżeli znasz jakąś interesującą stronę, której nie ma na powyższej liście, a jest ona – według Ciebie – wartościowa, skontaktuj się ze mną. W tytule wpisz "Propozycja". Proszę o nie dołączanie załączników do maili, nie otwieram takowych.

Jednocześnie informuję, że nie mam żadnego wpływu na zawartość wymienionych w poniższym katalogu serwisów i w związku z tym nie ponoszę żadnej odpowiedzialności prawnej za treści tam zamieszczane. Zastrzegam sobie prawo do odmowy dodania linku lub też do jego usunięcia bez podania przyczyn.

Jeśli jesteś twórcą strony, którą chciałbyś u mnie zamieścić, jest tylko jeden warunek: link zwrotny do mojej strony. Jak to się mówi: coś za coś :)

Strony internetowe w języku polskim:

  1. Inspirujący Sukces Osobisty - strona o życiu i filozofii codzienności, na której przeczytacie wiele ciekawych artykułów.
  2. Galeria Magiczna CzaryMary.pl - Prawdopodobnie najlepszy polski sklep ezoteryczny w Internecie. Książki ezoteryczne i magiczne, karty tarota, runy, płyty CD z medytacjami i muzyką relaksacyjną, obrazy energetyczne, biżuteria magiczna, rozwój duchowy.
  3. Wydawnictwo Studio Astropsychologii - posiada w swojej ofercie ponad 500 książek z zakresu parapsychologii, ezoteryki, medycyny naturalnej, psychologii, rozwoju duchowego, itp.
Lista wartościowych katalogów, na których się reklamuję:
Darmowy Katalog SEO | Darmowy Katalog SEO

Toplisty:

Rozwój duchowy - najlepsze strony
Rozwój Duchowy Toplista Niezwykle Strony E Z O T E R Y K A Uzdrawianie Duchowe Ezoteryczna Toplista

Polub nas na Facebooku

Dołącz do nas, by otrzymywać powiadomienia o kolejnych wpisach. Nowy fanpage!