Kontakt

Skorzystaj z poniższego adresu mailowego, jeśli chcesz skontaktować się ze mną w jakiejkolwiek sprawie dotyczącej tej strony www. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej. Z racji tego, że otrzymuję sporo maili, moja reakcja może być jednak odwleczona w czasie. Mam nadzieję, że się przez to nie zrazisz.

Zanim napiszesz, weź proszę po uwagę kilka istotnych dla mnie kwestii:

  1. Jeśli masz propozycję współpracy, przedstaw ją w sposób konkretny. Nie odpisuję na maile reklamowe czy po prostu proponujące współpracę w bliżej nieokreślonym zakresie. Ważne są konkrety, ponieważ bez nich będziemy tylko marnować czas. Jako że mam go bardzo mało, każda minuta jest dla mnie niezwykle cenna.
  2. Proszę nie wykorzystywać poniższego adresu mailowego w celach handlowych lub promocyjnych. Nie wyrażam zgody na umieszczanie go jakichkolwiek bazach danych.
  3. Nie odpisuję na maile zawierające prośbę o poradę i pomoc psychologiczną. Zaznaczam, to dlatego, ponieważ regularnie dostaję wiadomości z prośbami o pomoc w rozwiązywaniu życiowych problemów. Niestety nie jestem w stanie nikomu pomagać w ten sposób. Do tego potrzebne jest spotkanie w cztery oczy i głębsze poznanie danej osoby. Jeśli więc masz jakikolwiek problem natury psychologicznej, skorzystaj proszę z pomocy specjalisty.
  4. Jeśli masz jakąś propozycję dotyczącą tematyki kolejnych artykułów, chętnie poznam twoje preferencje. Napisz o czym chciałbyś przeczytać, a postaram się przygotować odpowiedni materiał. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie wykraczał poza tematykę niniejszego Serwisu.

Oto mój adres mailowy:

Polub nas na Facebooku

Dołącz do nas, by otrzymywać powiadomienia o kolejnych wpisach. Nowy fanpage!