Zasady funkcjonowania Serwisu

W tym miejscu pozwolę sobie pokrótce przedstawić, jakimi zasadami kieruję się podczas tworzenia niniejszego Serwisu Internetowego. Poznasz podstawowe zasady etyczne, które są dla mnie ważne. Wiele z nich dotyczy również codziennego życia oraz pracy zawodowej. Masz więc teraz okazję dowiedzieć się, co mną kieruje we wszystkich działaniach, jakie podejmuję. Myślę, że dzięki temu poznasz mnie lepiej, co zaowocuje pełniejszym korzystaniem z publikowanych przeze mnie artykułów.

Polityka przekazywania informacji w Serwisie opiera się przede wszystkim na jednej zasadzie: nie szkodzić swoim Czytelnikom. Wszystkie treści staram się przygotowywać jak najbardziej starannie, by uniknąć przekazywania rzeczy, które mogłyby zaszkodzić ci po zastosowaniu w swoim życiu. Pragnę ci pomagać, a nie utrudniać.

Nie chcę jednak, by ktoś myślał, iż jest to Serwis czysto altruistyczny. Nie ukrywam, że pragnę również zarabiać na swoim Serwisie. Dzięki temu mogę go dalej prowadzić i rozwijać. Pamiętaj: poświęcam swój czas oraz wiedzę, żeby dostarczać treści w określonym temacie. Informacje, jakie przekazuję to konkretna wiedza, mogąca podnieść standard twojego życia. W dodatku muszę poświecić sporo swojego czasu, żeby przygotowywać artykuły, które warto czytać. Żeby to robić, muszę mieć czas. Zdobyć go można tylko w jeden sposób: otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę.

Zasada jest prosta: ja pracuję dla ciebie, a w zamian ty godzisz się na istnienie reklam w niniejszym Serwisie. Masz więc kogoś, kto pracuje na twój sukces oraz zapewnia ci dobrze spędzony czas, a w zamian nie musisz mu płacić nawet złotówki. Reklamodawcy robią to za ciebie.

Przy okazji podzielę się pewnymi przemyśleniami na temat reklam. Większość z nas ich nie lubi. I nie ma się co dziwić, skoro wylewają się dosłownie z każdego zakamarka Internetu. Jeśli jednak właściciele serwisów www są rozsądni, nie przesadzają z ilością oraz inwazyjnością reklam, również reklama może być źródłem wartościowych informacji. Może więc okazać się niezwykle przydatna dla Czytelnika. Także dla ciebie.

W swoim Serwisie staram się nie umieszczać zbyt wielu reklam. Są one wkomponowane w układ strony, ale – w moim odczuciu – nie przeszkadzają w czytaniu artykułów. Myślę, że śmiało możesz docenić ich walor informacyjny. Będzie mnie więc cieszyć, jeśli nie będziesz blokować reklam w niniejszym Serwisie. Dzięki temu będę mógł dalej pracować nad jego rozwojem.

Serwis nie jest tworzony głównie z powodów finansowych. Nie ma co ukrywać, że zarobki nie są zbyt duże. Moją podstawową misją jest więc:

  1. Tworzenie wartościowej treści, z której będą korzystać inni ludzie. Chcę dać im coś, co okaże się ważne, interesujące, a nade wszystko poprawiające jakość ich życia – w taki czy inny sposób.
  2. Zbieranie interesujących cytatów i sentencji w jednym miejscu – nie chcę ich ciągle szukać po różnych serwisach internetowych. Dzięki zebraniu ich tutaj, oszczędzę swój czas w przyszłości.
  3. Trenowanie umiejętności redagowania tekstów oraz ich pisania. Tak sobie marzę, żeby napisać książkę. Może kiedyś się to uda. Tymczasem będę szlifować swoje umiejętności za pomocą niniejszego Serwisu.

Moja mała prośba

Podziel się informacjami o moim Serwisie w mediach społecznościowych. Pomożesz mi oraz swoim przyjaciołom, którzy z pewnością skorzystają z artykułów tutaj zamieszczanych.


Pomóż innym znaleźć ten artykuł:


Polub nas na Facebooku

Dołącz do nas, by otrzymywać powiadomienia o kolejnych wpisach. Nowy fanpage!