O stronie

O stronie

Witaj na moim blogu :)

Nie będę się rozpisywał. Tak jak zresztą w większości wpisów tutaj.

Dlaczego? Ponieważ ten blog ma z zasady być miejscem dla innych ludzi. Nie chodzi o to, że ktoś inny będzie za mnie pisał. Po prostu, tutaj mam zamiar publikować wpisy z różnego rodzaju wartościowymi cytatami sławnych ludzi (i nie tylko).

Idea jest prosta. Każdy kolejny artykuł poświęcony będzie konkretnemu zagadnieniu, a w nim znajdziesz paczkę cytatów na tenże właśnie temat.

Wiem, takie strony już istnieją. Jest ich cała masa. Być może uznasz, że kolejna nie jest wcale potrzebna. I być może masz rację.

Problem w tym, że mam w domu całe sterty notatek z niesamowitymi cytatami i chciałbym je gdzieś zamieścić w układzie, jaki opracowałem dla siebie dawno temu.

Można powiedzieć, że posiadane przeze mnie cytaty to swego rodzaju kolekcja. Tak jak inni zbierają znaczki lub płyty z muzyką, ja zbieram cytaty. I muszę przyznać, że moja kolekcja jest już naprawdę ogromna.

Od dzisiaj chciałbym się nią podzielić również z tobą. Być może – mam taką nadzieję – sprawi ci przyjemność nie mniejszą niż mnie samemu. Przypuszczam, że cytaty mogą okazać się dla ciebie fascynującą przygodą, podróżą przez ludzki umysł i ducha. Każda myśl, którą tutaj publikuję, niesie ze sobą ogromną wartość i siłę. Można wręcz powiedzieć, że ma w sobie moc.

Czasami jest to ponadczasowa mądrość. Innym razem mroczna sentencja, a jeszcze innym zabawna anegdotka, powodująca salwę śmiechu. Za każdym razem jednak niesie ze sobą dreszczyk emocji.

A czyż nie o to właśnie chodzi w życiu?

Pomóż innym znaleźć ten artykuł:Polub nas na Facebooku

Dołącz do nas, by otrzymywać powiadomienia o kolejnych wpisach. Nowy fanpage!