Prezentuję w tym miejscu linki, będące zestawieniem stron internetowych, które uważam za ciekawe i warte odwiedzenia miejsca w Sieci. Jeśli interesujesz się rozwojem osobistym w jakiejkolwiek postaci, zajrzyj na te strony. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Jeżeli znasz jakąś interesującą stronę, której nie ma na powyższej liście, a jest ona – według Ciebie – wartościowa, skontaktuj się ze mną pod adresem: 8segment[at]gmail.comAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobac(zamiast [at] wpisz @). W tytule wpisz „Ósmy segment – propozycja”. Proszę o nie dołączanie załączników do maili, nie otwieram takowych.

Jednocześnie informuję, że nie mam żadnego wpływu na zawartość wymienionych w powyższym katalogu serwisów i  w związku z tym nie ponoszę żadnej odpowiedzialności prawnej za treści tam zamieszczone. Zastrzegam sobie prawo do odmowy zamieszczenia linku lub też do jego usunięcia bez podania przyczyn.

Jeśli jesteś twórcą strony, którą chciałbyś u mnie zamieścić, jest tylko jeden warunek: link zwrotny do mojej strony. Jak to się mówi: coś za coś :)

Strony internetowe w języku polskim:

  1. Duchowość, gnoza, ezoterykaPISTIS.pl – Świecki portal bezdogmatyczny. Alternatywna duchowość, duchowe inspiracje, przede wszystkim gnoza i gnostycyzm, chrześcijańska ezoteryka, okultyzm, duchowość wschodu.
  2. Inspirujący Sukces Osobisty – strona o życiu i filozofii codzienności, na której przeczytacie wiele ciekawych artykułów.
  3. Galeria Magiczna CzaryMary.pl – Prawdopodobnie najlepszy polski sklep ezoteryczny w Internecie. Książki ezoteryczne i magiczne, karty tarota, runy, płyty CD z medytacjami i muzyką relaksacyjną, obrazy energetyczne, biżuteria magiczna, rozwój duchowy.
  4. Wydawnictwo Studio Astropsychologii – posiada w swojej ofercie ponad 500 książek z zakresu parapsychologii, ezoteryki, medycyny naturalnej, psychologii, rozwoju duchowego, itp.

Portal Duchowy
Lista wartościowych katalogów, na których się reklamuję:
Katalog SEO | Darmowy Katalog SEO | Darmowy Katalog SEO | Pozycjonowanie stron | Katalog stron |

SEO KATALOG LINK - Button Graficzny

Toplisty:

Rozwój duchowy - najlepsze strony

Rozwój Duchowy Toplista Niezwykle Strony E Z O T E R Y K A  Uzdrawianie Duchowe Ezoteryczna Toplista