Skorzystaj z poniższego formularza, jeśli chcesz skontaktować się ze mną w jakiejkolwiek sprawie dotyczącej mojej strony www. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej. Z racji tego, że otrzymuję sporo mail, moja reakcja może być jednak odwleczona w czasie. Mam nadzieję, że się przez to nie zrazisz.

Zanim napiszesz, weź proszę po uwagę kilka istotnych kwestii

  1. Jeśli masz propozycję współpracy, przedstaw ją w sposób konkretny. Nie odpisuję na maile reklamowe czy po prostu proponujące współpracę w bliżej nieokreślonym zakresie. Ważne są konkrety, ponieważ bez nich będziemy tylko marnować czas. Jako że mam go bardzo mało, każda minuta jest dla mnie niezwykle cenna.
  2. Nie odpisuję na maile zawierające prośbę o poradę i pomoc psychologiczną. Zaznacza, to dlatego, ponieważ regularnie dostaję wiadomości z prośbami o pomaganie w rozwiązywaniu życiowych problemów. Niestety nie jestem w stanie nikomu pomagać w ten sposób. Do tego potrzebne jest spotkanie w cztery oczy i głębsze poznanie danej osoby. Jeśli więc masz jakikolwiek problem natury psychologicznej, skorzystaj proszę z pomocy specjalisty.
  3. Jeśli masz jakąś propozycję dotyczącą tematyki kolejnych artykułów, chętnie poznam twoje preferencje. Napisz o czym chciałbyś przeczytać, a postaram się przygotować odpowiedni materiał. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie wykraczał poza tematykę niniejszego Serwisu.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości